522 pomysły na imprezę

www.522.pl

Zbigniew

Mineło pół roku od zakupu Balbiny, a ja zobaczyłem Zbigniewa, nie wytrzymałem. Dokładnie obejrzałem i własnym zmysłom nie wierzyłem. Miłość do polskich samochodów wzięła górę i oto jest z Nami!

Zbigniew to imię pochodzenia słowiańskiego, w wolnym tłumaczeniu znaczy “pozbyć się gniewu”. Każdy Zbigniew jest mężczyzną prawym, pracowitym, sprawiedliwym. Jest stały w swych przekonaniach. Wcześnie zakłada rodzinę, troszczy się o żonę i dzieci, którym daje wysokie wykształcenie. Prowadzi dom na wysokim poziomie, stara się by przewyższać pod tym względem rodzinę i sąsiadów. Wszystko, co posiada wynika z pracy własnych rąk. Zbigniew jest tradycyjny, jeżeli chodzi o wychowanie dzieci, bowiem pragnie wszczepić im zmiłowanie do pracy, pobożności i szacunek dla ludzi.

Zbigniew to samochód osobowy FSO-WARSZAWA 125p w wersji 1.5C z 1988 roku. Pojazd zachowany jest w całkowicie oryginalnym stanie. Na szczególną uwagę zasługuje niebanalny stan techniczny samochodu jak również oryginalna powłoka lakiernicza, nigdy nie poddawana naprawie. Napędza go silnik 1500 sprzężony z 4-biegową skrzynią biegów.

Wspaniale współgra z Balbiną i zawsze chętnie pojedzie tam gdzie dzieje się coś ciekawego!