522 pomysły na imprezę

www.522.pl

Balbina

BalbinaNie pytajcie mnie dlaczego, ale od razu jak zobaczyłem jeszcze nie moją Nysę, wiedziałem że będzie nazywać się Balbina.

Balbina to imię pochodzenia łacińskiego, wywodzi się z męskiego imienia Balbus, czyli jąkała. Balbina natomiast jest osobą elokwentną, ceniącą piękną mowę. Posiada łagodny dźwięczny głos, może być aktorką. Pracowita, ładna, może być wynalazcą. Nie śpieszy się z zakładaniem rodziny. Jest dobrą żoną i matką.

Balbina to samochód ciężarowy FSD Nysa 522 w wersji towos (towarowo-osobowa) ze stycznia 1991 roku. Zabiera na swój pokład 8 osób. Posiada oryginalny silnik S-21 o pojemności skokowej 2120cm3 na podwójnym gaźniku Webera sprzęgnięty z 4. biegową skrzynia biegów. Pojazd zachowany jest w oryginale, za wyjątkiem kół pochodzących ze starszego modelu oraz imprezowej kanapy wstawionej w miejsce przednich ławek. Wyjęcie kanapy i zamontowanie ławek możliwe jest w każdej chwili. Nieoryginalna jest także wykładzina na całej podłodze dzięki której można poczuć się jak w domu.  Muzyka jest jej nieodzownym kompanem dlatego zainstalowaliśmy radioodtwarzacz CD-mp3 z 4. głośnikami które w każdej chwili można wyjąć i nagłośnić teren wokół.

Balbina zawsze chętnie pojedzie tam gdzie dzieje się coś ciekawego!